Klucze w drzwiech od apartamentu

Na rynku nieruchomości pierwotnych w Polsce rośnie zapotrzebowanie na apartamenty. W porównaniu ze standardowymi mieszkaniami tego typu nieruchomości wyróżniają się dużym metrażem oraz wysokim standardem.

Apartament w parku – czyli co wybrać zamiast domu?

Zakup apartamentu opłaca się z uwagi na liczne zalety, jakimi odznaczają się takie nieruchomości. Klienci firmy deweloperskiej Ronson cenią sobie w szczególności apartamenty w parku będące idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które z jednej strony pragną spokoju w otoczeniu zieleni, a z drugiej nie chcą lub z różnych względów nie mogą wyprowadzić się z miasta. Z tego względu omawiane nieruchomości często traktowane są jako alternatywa dla wolno stojących domów – idealnie nadają się i dla rodzin, i dla singli.

Apartament w parku – lokalizacja ma znaczenie

Jedną z kluczowych przesłanek przemawiających za zakupem apartamentu w parku jest bardzo atrakcyjna lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo zielonych terenów pomaga się zrelaksować po dniu pracy oraz zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Takie otoczenie, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, sprzyja wychowywaniu dzieci. Oczywiście deweloperzy dokładają wszelakich starań, aby lokatorzy nie narzekali na brak i innych udogodnień. Mają więc ułatwiony dostęp do przystanków komunikacji miejskiej i infrastruktury handlowo-usługowej, a także do miejsc parkingowych czy placów zabaw dla dzieci.

Apartament w parku – funkcjonalność i estetyka

W porównaniu ze standardowymi mieszkaniami apartamenty wyróżniają się wysokim standardem. Wszystkim domownikom zapewniają duży komfort, sporo przestrzeni oraz prywatność. Są bardzo funkcjonalne – rozkład pomieszczeń daje spore możliwości aranżacyjne. Osoby decydujące się na zakup apartamentu zwykle wybierają wariant w postaci nieruchomości wykończenia pod klucz, co znacząco skraca czas oczekiwania na przekazanie mieszkania do użytku. Deweloperzy proponują różne pakiety wykończeniowe – oferty warto przeanalizować i porównać pod kątem zawartości oraz ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.