Chemia do prania

Jest mnóstwo powodów, aby używać chemii do prania Karcher! Poniżej poznasz najważniejsze. W ofercie chemii piorącej Karcher znajdziesz środki zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Dostępne w dużych, ekonomicznych opakowaniach.

Chemia do prania Karcher

Co znajdziesz w ofercie detergentów do prania karcher? Karcher oferuje szeroki wybór proszków ekstrakcyjnych do odkurzaczy piorących, środków do mycia tapicerki oraz detergentów do czyszczenia różnych powierzchni – podłóg, mebli, kuchni, łazienki.

Chemia do urządzeń marki Karcher

Jesteś właścicielem produktu urządzenia Karcher (np.: odkurzacza piorącego)? Dobierz odpowiedni środek do swojego urządzenia tej samej marki.  W ten sposób sprzątanie będzie efektywniejsze i masz pewność, że środek czyszczący nie uszkadza urządzenia. 

Wyjątkowa czystość

Wysoka jakość produktów Karcher sprawia, że są one w stanie poradzić sobie z  zaschniętymi i trudnodostępnymi zabrudzeniami. Masz problem z plamami, które nie chcą się sprać? Sięgnij po uniwersalny odplamiacz Karcher, który usunie nawet gumę do żucia czy plamy z długopisów. Możesz go bezpiecznie używać do odplamiania tapicerk, dywanów i wykładzin, a nawet na rozpuszczalnikoodporne powierzchnie twarde.

Efektywność chemii piorące Karcher

Czyść skutecznie i wydajnie z Karcher! Żeby pozbyć się plam, wystarczy niewielka ilość detergentu. To możliwe dzięki nowoczesnym technologiom.  Proszek piorący Karcher usuwa zabrudzenia, które wniknęły głęboko we włókna tkaniny.

Pielęgnacja Karcher

Chemia do prania Karcher dba nie tylko o czyszczone powierzchnie, ale także o urządzenia czyszczące. Preparaty Karcher wykazują działanie antykorozyjne i ochronne.

Bezpieczne detergenty

Cierpisz na alergię? A może masz dzieci albo opiekujesz się zwierzętami? W takim przypadku wybierz chemię do prania Karcher o bezpiecznym składzie, bez metali ciężkich, bez taksycznych substancji i bez rozpuszczalników. Odpowiednio zastosowane detergenty Karcher nie powodują podrażnień skóry, dróg oddechowych i są bezpieczne dla zdrowia.

Karcher wspiera ekologię

Marka Karcher stawia na rozwiązania przyjazne dla środowiska. Detergenty Karcher powstają na podstawie naturalnych, nieszkodliwych dla środowiska składników. Są one biodegradowalne i nie zanieczyszczają wody ściekowej. Już w roku 2012 środki czystości Karcher uzyskały certyfikat Sustainable Cleaning Label (Zrównoważona Marka Środka Czystości). Warto zwrócić uwagę także na duże, wydajne opakowania, produkowane z możliwie najlepszych dla środowiska surowców. 

Chemia do prania dywanów

Piorąc dywany środkami Karcher, oszczędzasz czas.  RM 519 Karcher to wydajny środek do czyszczenia dywanów i mebli tapicerowanych o świeżym cytrynowym zapachu. Nie musisz czekać godzinami, aż dywan wyschnie. Przy użyciu proszku RM 519, prana powierzchnia wysycha w mgnieniu oka.

Chemia do prania tapicerki

Środek do czyszczenia wnętrza samochodu usuwa kurz i zabrudzenia z tapicerki samochodowej, a także nieprzyjemne zapachy.

Postaw na świeżość, skuteczność i bezpieczeństwo. Wybierz chemię do prania Karcher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.