klucze do nowego mieszkania w drzwiach

W obecnych czasach wiele osób staje przed decyzją: zakup mieszkania czy jego wynajem. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat zakupu mieszkania, a także poznać zalety takiego rozwiązania.

Wielka inwestycja

Z całą pewnością można stwierdzić, że w obecnych czasach zakup własnego mieszkania jest wielką, często życiową inwestycją. Dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Ceny mieszkań z roku na rok wzrastają, a wraz z upływem czasu mieszkanie będzie jeszcze więcej warte niż w momencie zakupu. Dodatkowo warto również pamiętać o tym, że wartość zakupionego mieszkania powiększa się o koszty jego remontu oraz ewentualnego wyposażenia.

Szeroki dobór lokalizacji

W obecnych czasach, wśród głównych zalet zakupu mieszkania można wymienić szeroki dobór lokalizacji, którą można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Dla wielu osób dobrą lokalizacją będzie centrum miasta i przedmieścia, z których z łatwością będzie można dojechać do pracy czy szkoły. Dla innych zaś idealne będą oddalone od miejskiego zgiełku mieszkania. Oława to miasto, które spełnia wymagania zarówno osób poszukujących cichego i spokojnego miejsca, jak i tych, co potrzebują sprawnej komunikacji z większym miastem. Ta miejscowość jest oddalona od Wrocławia o 26 km, a szybki dojazd do centrum zapewnia stacja kolejowa, z której w tym kierunku wyruszają pociągi średnio co pół godziny.

Urządzanie od podstaw

Zakupione mieszkanie deweloperskie z powodzeniem można urządzić od podstaw według własnego gustu i preferencji. Jest to duża przewaga nad mieszkaniami z rynku wtórnego, w których planowane zmiany często nie mogą być wprowadzone. Ograniczeniem może być nie tylko stan niektórych elementów – ścian, podłogi – ale również doprowadzenie i odprowadzenie wody oraz prądu. Wybierając mieszkanie deweloperskie, sami podejmujemy decyzje o jego wykończeniu i zwykle nie ma tu żadnych ograniczeń.

Sprawdź mieszkania deweloperskie w Oławie: https://modernhomes.pl/ 

Rękojmia i gwarancja

Kolejną zaletą kupowania mieszkania bez wątpienia jest możliwość uzyskania odpowiedniej gwarancji – pod warunkiem, że jest kupowane od dewelopera. Dzięki temu deweloper odpowiada za istniejące wady nieruchomości nawet do pięciu lat od sprzedaży mieszkania. W przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego takiej możliwości nie ma, dlatego przed jego zakupem warto bardzo dokładnie je sprawdzić.

Atrakcyjna infrastruktura

Mieszkania Oława to nieruchomości zlokalizowane w bardzo korzystnym miejscu. Znajduje się tam fantastyczna infrastruktura, która w szczególności obejmuje punkty handlowe oraz usługowe. Są one w niedalekiej odległości od lokali mieszkalnych, dlatego wszystkie najważniejsze produkty i usługi są zawsze pod ręką. Warto uwzględnić ten niezwykle istotny aspekt podczas planowania zakupu mieszkania.

Korzystna cena

Nieruchomości zlokalizowane w Oławie mają bardzo korzystne ceny dla klientów, jeśli porównuje się je z innymi lokalizacjami. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że ewentualna rata kredytu za mieszkanie w obecnych czasach jest sporo niższa niż opłaty wykonywane za wynajem. Dzięki temu na przestrzeni wielu lat można zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, a na końcu mieszkanie będzie własnością klienta, a nie osoby wynajmującej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.