Drzwi z kluczami.

Ogródek, który można zagospodarować wedle własnych potrzeb, jest marzeniem wielu osób. Wbrew pozorom nie trzeba posiadać domu, aby cieszyć się takim luksusem. Świetną alternatywą może się okazać mieszkanie z ogrodem – w Warszawie tego typu nieruchomości cieszą się ogromną popularnością.

Mieszkanie z ogrodem – czym się wyróżnia?

Usytuowanie na parterze plus dostęp do wydzielonego niedużego terenu to najbardziej charakterystyczne cechy mieszkań z ogrodem. W Warszawie oraz w innych dużych miastach zainteresowanie tego typu nieruchomościami wzrosło w związku z pandemią – kawałek przestrzeni, gdzie można się zrelaksować czy posadzić warzywa i kwiaty, nieoczekiwanie zyskał na wartości. Firmy deweloperskie takie jak Ronson umiejętnie wykorzystują potencjał mieszkań znajdujących się na najniższych kondygnacjach, o czym świadczy rosnąca liczba takich ofert.

Mieszkanie z ogrodem – jakie ma zalety?

 Podejmując decyzję o zakupie mieszkania, warto sprawdzić, jakie zalety mają apartamenty z ogrodem. Warszawa jako największe miasto w kraju jest najbardziej pożądaną lokalizacją dla omawianych nieruchomości. Mają tu one dużą wartość, więc mieszkanie można sprzedać z niemałym zyskiem. Dobrą opcją jest też wynajem. Bezpośredni kontakt z naturą to kolejny atut apartamentów z ogrodem. W porównaniu z wolno stojącym domem taki lokal jest znacznie tańszy oraz łatwiejszy w utrzymaniu. Wielu deweloperów sprzedających mieszkania z ogrodem wyposaża je w okna i drzwi antywłamaniowe, co wpływa na ich atrakcyjność i podnosi poziom bezpieczeństwa.

Mieszkanie z ogrodem – o czym pamiętać?

 Planując zakup mieszkania z ogrodem w Warszawie, trzeba mieć na względzie parę ważnych kwestii. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na usytuowanie nieruchomości – najlepszym rozwiązaniem są spokojne osiedla oddalone od ruchliwych ulic. Parter jest o tyle specyficzny, że lokatorzy są w dość dużym stopniu narażeni na hałasy dobiegające z zewnątrz. Warto nawiązać współpracę ze sprawdzonym deweloperem, który zapewni liczne udogodnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.