Miska do wc.

Miska wc to stały element wyposażenia każdej łazienki. Wydawać by się mogło, że w jego przypadku trudno o innowacje i ulepszenia. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne miski wc od pewnego czasu dostępne w sprzedaży diametralnie różnią się bowiem pod względem konstrukcyjnym od swoich poprzedników i są zdecydowanie bardziej od nich warte inwestycji. Czym charakteryzuje się nowoczesna konstrukcja bezkołnierzowa i dlaczego warto zainwestować w miskę wc w nią wyposażoną?

Problemy konstrukcyjne związane z miskami wc rozwiązane!

Aktualnie dostępne w sprzedaży miski wc posiadać mogą różne kształty, sposoby montażu, a nawet kolory. Tym, co je ze sobą łączy jest praktyczna i innowacyjna konstrukcja bezkołnierzowa, którą aktualnie powinna posiadać każda miska wc aspirująca do miana praktycznej i nowoczesnej. Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku obecne były jedynie klasyczne rozwiązania wyposażone w tzw. kołnierz. Jest to element konstrukcyjny misek wc, którego podstawowym zadaniem było zapobieganie wyciekaniu wody na zewnątrz w trakcie spłukiwania oraz zapewnienie jej równomiernej dystrybucji w obrębie miski.

Szybko jednak zauważono, że pomimo swojej praktycznej roli, jaką pełni w użytkowaniu miski, kołnierz może także powodować pewne istotne problemy związane z jej utrzymaniem w czystości – w jego obrębie gromadziły się bowiem nieczystości, bakterie oraz kamień, a specyficzna konstrukcja utrudniała, a często wręcz uniemożliwiała dokładne czyszczenie, co w efekcie wpływało na kwestie utrzymania toalety w należytej higienie. Zaczęto poszukiwać więc rozwiązania, które skutecznie wyeliminowałoby te problemy oraz pozwoliło na higieniczne korzystanie z pełnej funkcjonalności domowej toalety. Tak oto w sprzedaży pojawiła się miska bezkołnierzowa, która obecnie święci prawdziwe triumfy na rynku ceramiki łazienkowej.

Miska do wc.

Czym wyróżnia się miska bezkołnierzowa i dlaczego jest warta inwestycji?

Miska bezkołnierzowa (Rimless) jest nowoczesnym rozwiązaniem, w którym udało się całkowicie wyeliminować problem dbania o higienę dobrze znany z klasycznych rozwiązań wyposażonych w kołnierz. Aktualnie wszystkie miski wc dostępne w ofercie marki Roca posiadają konstrukcję bezkołnierzową, która jest niewątpliwą przyszłością misek wc. Ich elegancki i higieniczny zarazem design ułatwia utrzymywanie toalety w czystości, pozwala zaoszczędzić czas na co dzień poświęcany sprzątaniu łazienki, a w dłuższej perspektywie czasu przyniesie także oszczędności dla domowego budżetu w postaci niższych rachunków za wodę.

Nowoczesna miska bezkołnierzowa, jak sama jej nazwa wskazuje, jest całkowicie pozbawiona kołnierza, a jej gładka powierzchnia sprzyja higienie oraz ułatwia regularne czyszczenie całego obszaru miski. Brak fizycznych zakamarków i kątów chroni jej powierzchnię przed osadzaniem się na niej brudu pozwalając szybciej i skuteczniej pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Specjalny system rozprowadzania wody zapewnia równomierne spłukiwanie wnętrza miski oraz pozwala ograniczyć jej zużycie. Odpowiednia konstrukcja z niewielką wypukłością w górnej części miski gwarantuje natomiast utrzymanie wody w obrębie miski zapobiegając jej wyciekom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.