łazienka w mieszkaniu z drewnianymi meblami

Meble do łazienki w wersji wiszącej są niezwykle funkcjonalne nie tylko w najmniejszych pomieszczeniach. Dzięki nowoczesnym, wiszącym meblom łazienkowym możesz stworzyć unikalne wnętrze, które będzie nie tylko komfortowe w codziennym użytkowaniu, ale niezwykle modne i stylowe. W przestronnych łazienkach możesz pozwolić sobie na meble wiszące o zróżnicowanych wymiarach, do tych najmniejszych wybieraj meble, których głębokość będzie jak najmniejsza. Nie rezygnuj z mebli do łazienki, lecz wybierz odpowiednie rozwiązanie.

Wiszące meble do łazienki – poznaj ich zalety

Wiszące meble do łazienki przede wszystkim pozwalają uzyskać maksymalną powierzchnię do przechowywania przy minimalnej powierzchni, którą zajmują. Zamontowane na ścianie meble wiszące do łazienki pozostawiają przestrzeń podłogi, zapewniając Ci swobodę przemieszczania się oraz umożliwiając wygospodarowanie miejsca na najpotrzebniejsze drobiazgi. Meble do łazienki w formie wiszącej chronią zawartość przechowywanych w ich wnętrzu przedmiotów przed ewentualnym zalaniem oraz pozwalają w łatwy, wygodny sposób zachować czystość pomieszczenia.

klasyczny zestaw drewnianych mebli

klasyczne meble do łazienki

Jakie meble do łazienki wiszące są niezbędne?

W każdej, nawet najmniejszej łazience musi znaleźć się szafka pod umywalkę, chyba, że cenisz minimalizm. Szafka pod umywalkę w wersji wiszącej wpływa na komfort użycia, umożliwiając ułożenie stóp bezpośrednio pod nią. Podczas mycia dłoni możesz stać w odpowiedniej odległości od umywalki, niezależnie od długości Twoich stóp. Jeżeli Twoje dzieci nie sięgają jeszcze umywalki, podest może odrobine nachodzić w przestrzeń pod szafką, aby dziecko mogło swobodnie do niej sięgnąć. Nie pomijaj zakupu słupka łazienkowego, który w formie wiszącej stanie się nowocześnie wyglądającym, praktycznym elementem wystroju.

jasne drewniane meble do łazienki

zestaw mebli łazienkowych

Odpowiednie meble do łazienki o małym metrażu

Do najmniejszych łazienek, w których poza umywalką, kabiną prysznicową i toaletą nie można pozwolić sobie na komplet mebli, wybierz meble do łazienki, które poza odpornością na wilgoć oraz nowoczesnym stylem charakteryzują się niewielką głębokością. Ciekawe propozycje stylowych mebli do łazienki znajdziesz na stronie sklepu Edinos. Wiszące meble do łazienki płytkie zdecydowanie wpiszą się w wymiary najmniejszej łazienki. Wysokiej jakości, modne meble do łazienki będą jeszcze bardziej funkcjonalne, jeżeli ich krawędzie będą zaoblone. W niedużym pomieszczeniu łatwo o urazy, spowodowane uderzeniem się o krawędź mebli lub sanitariatów. Wybierz wiszące meble do łazienki o niskiej głębokości oraz zaoblonych krawędziach, aby ich styl łączył się z wyjątkową praktycznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.