Projekt domu.

Artykuł sponsorowany.

Coraz więcej osób decyduje się na budowę niewielkich domów, których powierzchnia wynosi mniej niż 140 metrów. Takie rozwiązanie jest idealne dla pary lub małżeństwa z jednym lub dwojgiem dzieci. W domu jest wystarczająco dużo przestrzeni, a jednocześnie można zdecydować się na zakup mniejszej działki, bardziej zbliżonej do aglomeracji miejskiej. Przedstawiamy 5 godnych polecenia projektów domu do 140 m2.

Projekt domu „Adam”

Adam to wyjątkowo przytulny projekt domu, którego powierzchnia użytkowa będzie nieco mniejsza niż 70 metrów kwadratowych. Niewielkie rozmiary domu nie są jednak problemem, ponieważ powierzchnia będzie odpowiednia dla 2-4 -osobowej rodziny. Strefa dzienna, składająca się z salonu, jadalni i kuchni, to zdecydowanie serce życia rodzinnego. To właśnie ta strefa ma spore rozmiary i idealnie sprawdzi się na wspólne celebrowanie chwil i spożywanie posiłków oraz relaksowanie się w towarzystwie znajomych. Do tego dochodzi przeszklone wyjście na taras, które będzie prezentować się idealnie, zwłaszcza w czasie gorących dni. Kolekcji projektów małych domów do 140 m2 szukaj na domoweklimaty.pl

Projekt domu „Akord VII”

Akord VII to projekt o powierzchni użytkowej 118 metrów kwadratowych. Taka przestrzeń jest doskonała dla rodziny z dziećmi. Ten projekt sprawdzi się także świetnie na wąską działkę, co na pewno docenią osoby mieszkające w pobliżu miast. Na parterze jest salon, kuchnia oraz gabinet i łazienka, a na poddaszu znajdują się sypialnie, łazienka i strych. Dom wyposażony jest także w garaż.

Projekt domu.

Projekt domu „Alt 3″

Alt 3 to projekt nowoczesnego, a nawet modernistycznego domu, który będzie wyglądał doskonale jeszcze przez wiele lat. Niewielka powierzchnia użytkowa nie stanowi żadnego problemu, ponieważ dom posiada wszystko, co jest potrzebne rodzinie. Na parterze znajdują się jadalnia, kuchnia, salon, toaleta, łazienka i trzy sypialnie, a dodatkowo istnieje możliwość adaptacji użytkowego poddasza.

Projekt parterowego domu.

Projekt domu „Arbuz”

Arbuz to projekt małego domu z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Dodatkowo w projekcie tego domu uwzględniono nowoczesne technologie sprzyjające oszczędności energii, na przykład ogrzewanie gazowe, a także wentylację z odzyskiem ciepła.

Projekt małego domu.

Projekt domu „Aria”

Aria to projekt niewielkiego domu, jednak znajduje się w nim aż 5 pokoi do dyspozycji mieszkańców. Takie rozwiązanie jest więc idealne dla rodzin, których członkowie poszukują ciszy i własnego kąta. Nowoczesny wygląd i prosta konstrukcja to spore zalety tego projektu.

Projekt niewielkiego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.