rynek Szczecina i rzeka

Planując zakup mieszkania od dewelopera w Szczecinie, należy zastanowić się nad kwestią jego wykończenia. Powinno być nie tylko praktyczne, ale również odpowiadające właścicielowi pod względem estetycznym. Osoby niezdecydowane mogą postawić na sprawdzoną klasykę w postaci stylu skandynawskiego.

Styl skandynawski – najważniejsze cechy

Styl skandynawski to bezapelacyjnie jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Realizowane w Szczecinie nowe inwestycje mieszkaniowe zdecydowanie sprzyjają urządzaniu lokali mieszkaniowych w ten właśnie sposób, gdyż są bardzo nowoczesne i spełniają wysokie wymogi w zakresie jakości. Tak się bowiem składa, że funkcjonalność to cecha pożądana w stylu skandynawskim stawiającym na połączenie wygody i minimalizmu. Wnętrza urządzone w omawianej stylistyce to doskonały przykład sprytnego wykorzystywania przestrzeni – z klasą i bez zbędnych dodatków. Prostota i naturalność to największe atuty tego typu aranżacji. Królują biel, drewniane meble oraz dodatki z naturalnych materiałów.

Z deweloperem czy samodzielnie – jak wykończyć mieszkanie?

W Szczecinie nowe osiedla powstają z myślą zarówno o osobach decydujących się na samodzielne wykończenie lokalu, jak i tych, które chcą odebrać mieszkanie pod klucz. Przedstawiciele firmy deweloperskiej Ronson podkreślają, że przygotowanie mieszkania gotowego do natychmiastowego wprowadzenia się zawsze odbywa się zgodnie z wizją klienta. Można zatem zlecić deweloperowi, aby mieszkanie zostało wykończone w duchu skandynawskim. To oszczędność czasu i wygoda, m.in. z tego względu, że odpada szukanie na własną rękę solidnej ekipy remontowo-wykończeniowej. Z kolei przy mieszkaniach w stanie deweloperskich, z tynkiem na ścianach i wylewką betonową na podłogach, właściciel ma pełną kontrolę nad procesem wykończenia.

Styl skandynawski – dlaczego warto?

Urządzić mieszkanie w Szczecinie w stylu skandynawskim warto z paru powodów. Takie mieszkanie jest bardzo przytulne i jasne, a przy tym bardzo uniwersalne, dzięki czemu łatwiej je np. wynająć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.