Rusztowanie.

Artykuł sponsorowany.

Solidne rusztowania wykonane z najwyższej jakości surowców, to gwarancja bezpieczeństwa i jeden z najważniejszych filarów wydajnej pracy. Bez względu na to, czy planujesz drobne działania remontowo-konserwatorskie we własnym domu, czy też profesjonalnie zajmujesz się pracami budowlanymi wykonywanymi na dużych inwestycjach – przydadzą Ci się sprawdzone i stabilne narzędzia, takie jak rusztowania Krause. Poznaj ich zalety i dowiedz się, gdzie można kupić trwałe konstrukcje w dobrej cenie.

Charakterystyka rusztowań Krause

Rusztowania Krause to tymczasowe elementy konstrukcyjne, które zwiększają bezpieczeństwo pracy na dużych wysokościach i pozwalają szybko przemieszczać się po terenie budowy. Do najczęściej stosowanych typów konstrukcji należą:

  • podesty robocze – ich chropowata powierzchnia zabezpiecza pracowników przed upadkiem z wysokości. Warto zwrócić uwagę na szerokość stopni, zbyt wąskie mogą bowiem utrudniać swobodne wykonywanie zadań bez dodatkowej asekuracji.
  • rusztowania Krause drabinowe – pozwalają na swobodną zmianę wysokości prac, szczególnie przydatne podczas malowania.
  • rusztowania Krause aluminiowe – dedykowane zarówno do pomniejszych, jak i cięższych prac budowlanych, ich lekka konstrukcja umożliwia niezwykle szybki montaż i demontaż. Aluminium jest ponadto odporne na korozję i zapewnia trwałość na wiele lat,
  • rusztowania Krause jezdne – powszechnie wykorzystywane do prac konserwatorskich we wnętrzach nieruchomości np. malowania ścian i sufitu, montażu nowej instalacji elektrycznej czy oświetlenia.

Specjalistyczne rusztowania Krause dla profesjonalistów

Fachowcy potrzebują narzędzi do zadań specjalnych – z dużym maksymalnym udźwigiem, a także odznaczających się stabilnością i trwałością. Cechy te spełnia Stabilio – linia rusztowań Krause dla profesjonalistów. Maksymalne obciążenie konstrukcji wynosi 200 kg/m2, a maksymalna wysokość robocza to 14,4 m. Rusztowania przejezdne wykonane są z aluminium i posiadają stalowa belkę jezdną. Ich precyzyjne wykonanie i regulowane belki pozwalają na prace nawet na nierównym terenie. Z kolei pół-profesjonaliści mogą sięgnąć po rusztowania Krause w systemie ProTec, RollTec lub ClimTec.

Chcesz kupić solidne rusztowanie Krause? Sięgnij po usługi przedsiębiorstwa Arad

Warto postawić na usługi firmy, która oferuje fachowe doradztwo i pomoże Ci wybrać właściwą konstrukcję, która będzie dostosowana do wymogów planowanych prac budowlano-remontowych. Kryteria te spełnia przedsiębiorstwo Arad. Warto podkreślić, że proponowane przez firmę rusztowania Krause spełniają obowiązujące wymogi bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie certyfikaty. Już dziś wejdź na stronę Arad i ciesz się stabilnymi narzędziami z gwarancją wieloletniej trwałości.

 

Źródło: www.arad.pl – Rusztowania i Ogrodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.