Usługi minikoparką

Minikoparki to niezawodny sprzęt, który wjedzie na każdy plac budowy. Dlatego usługi minikoparką stają się coraz bardziej popularne także wśród dużych przedsiębiorstw budowlanych. Jakie zadania można powierzyć minikoparce? Z czym bez problemu da sobie radę?

Precyzyjna robota na placu budowy

Nowoczesne minikoparki umożliwiają prace na bardzo lekkim gruncie i w miejscach trudnodostępnych, gdzie tradycyjne koparki po prostu nie wjadą. Wykonują wszelkiego typu prace ziemne, od kopania, ładowania i przesuwania po ubijanie, zagęszczanie, przenoszenie, korytowanie, zdzieranie i rozbijanie. Minikoparki idealnie sprawdzają się przy wykopach pod fundamenty i instalacje każdego typu, w tym pod przyłącza gazowe, kanalizacyjne oraz elektryczne. Operator minikoparki z łatwością stworzy wykopy pod ogrodzenia, drenaże czy szambo. Dużo szybciej i precyzyjniej wyrówna także działkę po skończonej budowie lub pracach ogrodowych.

Wykopy pod instalacje – wymagające zlecenia

Światłowody, przyłącza gazowe, elektryczne i wodno-kanalizacyjne muszą być położone w zgodzie z planem budowy. Każde odstępstwo od pomiarów może skutkować opóźnieniami w oddaniu budowy. W takim przypadku warto zdecydować się na usługi minikoparką. Mniejszy zasięg łyżki w porównaniu ze zwykłą koparką staje się wtedy zaletą. Minikoparka wjedzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna, bez problemu obróci się i wykopie dół pod przyłącza na właściwej trasie.

Zagęszczanie terenu – dokładne przygotowanie przestrzeni do użytku

Dostosowana do minikoparki zagęszczarka hydrauliczna poradzi sobie z każdym terenem. Najczęściej stosowana jest to ubicia dróg wewnętrznych, których stan po zakończonej budowie zwykle pozostawia wiele do życzenia. Jeśli przyszła inwestycja ma stać się w pełni funkcjonalnym osiedlem, do jej wykończenia potrzebne będzie zagęszczenie gruntu pod kostkę brukową. Zagęszczarki podłączane do minikoparek do skuteczne i proste urządzenia, które charakteryzują się mniejszą powierzchnią, i tym samym większą siłą oddziaływania na podłoże.

Gdzie, jak i czego jeszcze można oczekiwać po naszych usługach?

Usługi minikoparką dostępne są na terenie Wrocławia i okolic. Nie zawodzimy oczekiwań zarówno dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy na miejscu nie tylko usługi zaawansowaną technologicznie minikoparką, ale w razie potrzeby także przyjazd ciągnika z przyczepą 4,5 T i małej wywrotki z HDS. Doświadczenie podpowiada nam, co najlepiej sprawdzi się na danym placu budowy. Dzięki temu inwestor nie traci więcej czasu na wykonanie usług, niż to absolutnie konieczne. Minikoparka razem z operatorem będzie gotowa do pracy nawet w dniu zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.