Działki budowlane.

Chcesz pokazać ofertę biura nieruchomości profesjonalnie? Skorzystaj z nowoczesnego oprogramowania! Nowa aplikacja dla pośredników nieruchomości.

Dobrze wiesz, co czuje klient, gdy widzi najmniejszą oznakę braku profesjonalizmu. Nie na darmo zajmujesz się sprzedażą nieruchomości. Oczyma wyobraźni już widzisz, jak Twój rozmówca rozpiera się wówczas w fotelu i szykuje na ostre negocjacje. A przecież sprzedajesz nie tylko za pomocą faktów. Liczą się emocje.

Właśnie dlatego możliwość szybkiej prezentacji różnorodnych ofert jest w tym fachu na wagę złota. Jak to zrobić? Wystarczy zebrać je w jednej aplikacji, która zawiera wszystkie dane niezbędne kupującym.

Aplikacja dla pośredników nieruchomości na urządzenia mobilne i stacjonarne.

W Buylando.io wszystkie dane masz zawsze pod ręką. Wystarczy wyświetlić nieruchomości przypisane do Twojego konta. Natychmiast uzyskujesz dostęp do szczegółowych danych dotyczących powierzchni działki, jej przeznaczenia i warunków zabudowy. Znajdziesz tu także informacje o mediach, ukształtowaniu terenu, ogrodzeniu, otoczeniu, dojeździe czy komunikacji miejskiej.

Pozyskując mieszkanie, dom czy grunty, możesz też uzupełnić rubryki dotyczące odległości od placówek edukacyjnych, sklepów, przystanków czy centrum miasta. A to sprawia, że wszystkich informacji udzielisz szybko i sprawnie, czym wzbudzisz zaufanie potencjalnego klienta. Co ważne, aplikacja działa na dowolnym urządzeniu, gdyż uruchamia się ją z przeglądarki. Ruszając z inwestorem w teren nadal będziesz więc mieć wszystkie informacje w kieszeni.

Biuro nieruchomości z profesjonalną prezentacją oferty.

Dzięki aplikacji dla pośredników nieruchomości zyskujesz dostęp do fotorealistycznej mapy. To drobny szczegół, jednak niesamowicie uruchamia wyobraźnię klientów. Zdjęcie z lotu ptaka mówi im więcej, niż tysiąc słów. Z miejsca mogą dostrzec, jak daleko rosną najbliższe drzewa, dokąd sięga droga dojazdowa i jaka zabudowa dominuje w okolicy.

To nie wszystko. W dowolnej chwili możesz przełączyć widok na mapę zagospodarowania terenu. Tym samym rozbroisz obiekcje nabywcy i okażesz prawdziwe zainteresowanie tym, czego boi się najbardziej. Przedyskutujecie, co może powstać w pobliżu. W ten sposób pomożesz mu wybrać nieruchomość, z której będzie naprawdę zadowolony i w której nic nie zaskoczy go w przyszłości.

Sprawne zarządzanie. Aplikacja doskonale uzupełnia systemy CRM.

Systemy CRM (ang. customer relationship management) mają zapewnić skuteczną komunikację, automatyzację i analizę. Bez rzetelnej prezentacji oferty nie będą jednak kompletne. Funkcje aplikacji dla pośredników nieruchomości Buylando.io są znacznie bardziej rozbudowane niż możliwości tradycyjnych portali pośredniczących. A to oznacza, że właśnie takie oprogramowanie powinno być fundamentem Twojego biznesu.

Link do własnej oferty w Buylando.io możesz zamieścić w dowolnym ogłoszeniu. Dzięki temu zachęcisz do kontaktu świadomych inwestorów, wstępnie zdecydowanych na zakup.

Buylando.io a przewaga konkurencyjna.

Aplikacja wciąż znajduje się w jednej z pierwszych faz swojego rozwoju. Jeszcze nie wszyscy zdają sobie sprawę z jej istnienia. Sprawdź oprogramowanie Buylando.io na oficjalnej stronie. Dla biur pośrednictwa jest to bardzo dobra okazja, by wyprzedzić konkurencję i zacząć prezentować swoje oferty na miarę XXI wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.